Odczynianie klątw oraz czarów

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna nadawana do adresata podczas odpowiedniego rytuału magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś źle życzy i ta fatalnie życząca postać bądź wynajęty przez nią specjalista wymawia w trafnym rytuale magicznym jej typ, długość występowania, kogo on obowiązuje i jakiej sfery życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, mianowicie wyzwolenia się od tego gatunku energii powstających z klątw, spełniona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, bowiem tego rodzaju przedsięwzięcie może przynieść pogłębienie się czynienia klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest odpowiednim kluczem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają szczególnie osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu rozstania z towarzyszem bądź wyczuwają, że partner oddala się od nich i potrzebują zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak istotnie można obrazowo uszczegółowić magię miłosną – jako możliwość na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest trafnym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości? To zdobycie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to wykonanie czegoś oszukanego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej podporządkowanie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A jeśli go nie posiądziemy, należy pozwolić, by ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś oczekuje i silna miłość, która się nie skończy, i intensywne zadowolenie, które będzie czarodziejskie w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku bądź zaklęcia.

Najgłębszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu powstają przeróżne niepozytywne zdarzenia: nadzwyczajne przypadki okoliczności, sprawy, w których ciągle ponosimy klęski, również materialne jak i niematerialne, przeczucie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu zjawisk, wszelkie usiłowania spełzają na niczym, szukasz miłości i ciągle zyskujesz zawodu. Jest, iż wszystkie lata jesteśmy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnorodnych celach. Jedynie zamysły mogą być różne i strategia spożytkowania energii. Przyjmuje się toteż, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i manewruje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie sztuka blokowania innym ludziom, lecz cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Obserwacja, która często pozwoli na zbadanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego wolę jej zaszkodzić, czy mam takie obowiązek, co z tego wyniknie dla mnie i dla pozostałych? Praktyczne uprawianie magii, to zdolność rozwoju na każdej praktycznej platformie etycznej i moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, zdarzeń, że nieskuteczne są każde postępowania fizyczne, wystarczy skupiona myśl.

Nasza www strona odczynianie klątw i uroków zapraszamy.