Idealny garaż

Obecnie mnóstwo z was marzy o własnym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w mroźne ranki nie trzeba skrobać szyb, bądź odśnieżać leżącego na aucie śniegu. Garaż zapewnia całkowicie większe sposobności, takie jak:

  • trzymanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy takiego pojazdu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
    pewne czynności obsługowe w tego rodzaju garażu możemy wykonać samodzielnie.
  • A więc ewidentnie oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież idealne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy samodzielnie, taka nasza kieszeń z gotówką poszerzy się znacznie. Jednak żeby garaż był wyjątkowy należy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są także bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domu

To wspaniałe rozwiązanie. Często tego typu garaż możemy wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku montujemy markizy i mamy tani i prędko wykonany taras. Musicie tak zaplanować dom jednorodzinny, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na tego typu wasz taras. Oczywiście w takich oknach należy założyć żaluzje albo znane w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które nas zainspiruje.

Sprawdzona firma ma w ofercie: bramy garażowe Szczecin województwo zachodniopomorskie. Lider w produkcji rolet, żaluzji, plisów.

10 myśli na temat “Idealny garaż”

  1. Na ogół nie piszę komentarzy, jednak ten napis jest Naprawdę fascynujący.

  2. Doskonały artykuł, od bardzo dawna rozmyślałem, że to zgodność z rzeczywistością

Możliwość komentowania jest wyłączona.